- Strona główna
- Używane telefony
- Sony
-
Xperia 1 VII
Sony
Xperia 1 VII
Specyfikacja techniczna Xperia 1 VII
Ekran
6,5 cala OLED o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli
Miary
162 x 74 x 8,2 mm
Waga
197 g
Uruchomiony
Maj 2025 roku
W pełni sprawny
Przetestowany według listy kontrolnej obejmującej 50 punktów
Ładowarka w zestawie
Dołączony kabel. Lepszą ładowarkę możesz dodać w następnym kroku.
Gwarancja i prawo do reklamacji
3 lata prawa do reklamacji zgodnie z ustawą konsumencką. Dodatkowo oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
Odblokowany
Używaj dowolnego operatora.
Dobra bateria
Stan baterii jest zawsze w dobrym stanie.
14 dni na zwrot
Zarówno w sklepie, jak i online. Pełne warunki
Tak mówią nasi klienci
Opis modelu Xperia 1 VII
Imponująca technologia 5g
Sony Xperia 1 VII jest wyposażony w najnowszą technologię 5G, która umożliwia szybkie przeglądanie internetu, streaming filmów i granie w gry z błyskawiczną prędkością. Możesz więc polegać na tym, że telefon będzie w stanie obsłużyć wszystkie twoje zadania bez problemu, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży.
Wyjątkowa jakość wykonania
Ten telefon komórkowy jest zbudowany, aby wytrzymać. Posiada przedni i tylny panel ze szkła, chroniony przez Corning Gorilla Glass Victus 2 oraz solidną aluminiową ramę, co czyni Xperia 1 VII zarówno elegancką, jak i wytrzymałą. Ponadto, telefon jest odporny na kurz i wodę, co oznacza, że może bez problemu wytrzymać zarówno kurz, jak i zachlapania wodą.
Immersyjny wyświetlacz
Telefon oferuje duży, wysokorozdzielczy ekran LTPO OLED o przekątnej 6,5 cala, który zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Ekran ma rozdzielczość 1080 × 2340 pikseli, co zapewnia ostre i wyraźne obrazy. Wysoka częstotliwość odświeżania 120Hz zapewnia płynne i dynamiczne doświadczenie wizualne, idealne do oglądania filmów czy grania w gry.
Wyjątkowa wydajność
Sony Xperia 1 VII jest napędzany przez potężny procesor Snapdragon 8 Elite i posiada 12 GB RAM. To zapewnia szybkie, efektywne i płynne korzystanie z urządzenia, niezależnie od tego, czy przeglądasz internet, oglądasz filmy czy grasz w wymagające gry.
Zaawansowany aparat fotograficzny
Z potrójnym aparatem głównym 48 MP, 12 MP i 48 MP możesz robić niezwykłe zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych. Aparat wyposażony jest w optykę Zeiss i oferuje funkcje takie jak HDR, tryb panoramy i śledzenie oczu, co ułatwia robienie profesjonalnych zdjęć bezpośrednio z twojego telefonu.
Długi czas pracy na baterii
Z baterią o pojemności 5000 mAh możesz cieszyć się długim czasem użytkowania na jednym ładowaniu. Ponadto telefon obsługuje ładowanie przewodowe 30W oraz bezprzewodowe 15W, co pozwala na szybkie i łatwe naładowanie urządzenia, gdy tego potrzebujesz.
Jakość dźwięku
Sony Xperia 1 VII oferuje wyjątkową jakość dźwięku dzięki swoim głośnikom stereo oraz wsparciu dla 24-bitowego/192kHz Hi-Res & Hi-Res bezprzewodowej reprodukcji dźwięku. Dodatkowo, telefon posiada złącze 3,5 mm, co umożliwia korzystanie z ulubionych słuchawek.
Unikalne kolory
Ten model jest dostępny w trzech atrakcyjnych kolorach: Moss Green, Orchid Purple i Slate Black. Niezależnie od wybranego koloru, będziesz mieć telefon, który wygląda równie dobrze, jak działa.
Specyfikacje techniczne Xperia 1 VII
| Obsługa 5G | Tak |
|---|---|
| Rok premiery | 2025 |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh |
| Ładowanie (przewodowe) | 30 W · PD3.0, PPS · 50% za 30 min |
| Ładowanie (bezprzewodowe) | Nie |
| Rozmiar ekranu | 6,5 " |
| Technologia ekranu | LTPO OLED |
| Waga | 197 g |
| Wymiary (s × w × g) | 74 × 162 × 8,2 mm |
| Port ładowania | Usb type-c 3.2 |
| Karta pamięci | microSD |
| Przedni aparat | 12 MP |
| Tylny aparat | Szerokokątny 48 MP / Teleobiektyw 12 MP / Ultraszerokokątny 48 MP |
| Klasa energetyczna (UE) |
|
| Naprawialność |
|
| Odporność na upadki |
|
Dołącz
do
naszego
newslettera!
Otrzymuj nowości, kody rabatowe, oferty specjalne i wiele więcej. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.