- Strona główna
- Używane telefony
- Realme
-
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Wariant
Stan
Klasa B: Na urządzeniu widać normalne ślady użytkowania i zużycia. Nie ma jednak dużych wgnieceń ani głębokich rys. Czytaj więcej
Kolor
Mars Orange
Galaxy Grey
2 019 zł
2 019 zł
W pełni sprawny
Przetestowany według listy kontrolnej obejmującej 50 punktów
Ładowarka w zestawie
Dołączony kabel. Lepszą ładowarkę możesz dodać w następnym kroku.
Gwarancja i prawo do reklamacji
3 lata prawa do reklamacji zgodnie z ustawą konsumencką. Dodatkowo oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
Odblokowany
Używaj dowolnego operatora.
Dobra bateria
Stan baterii jest zawsze w dobrym stanie.
14 dni na zwrot
Zarówno w sklepie, jak i online. Pełne warunki
Tak mówią nasi klienci
Opis modelu GT 7 Pro
Brak dostępnego opisu
Ogólne informacje są niedostępne.
Brak szczegółów
Brakuje dodatkowych informacji dla tego modelu.
Specyfikacje techniczne GT 7 Pro
| Obsługa 5G | Tak |
|---|---|
| Rok premiery | 2024 |
| Pojemność baterii | 6 500 mAh |
| Ładowanie (przewodowe) | 120 W · 50% za 13 min |
| Ładowanie (bezprzewodowe) | Nie |
| Rozmiar ekranu | 6,8 " |
| Technologia ekranu | LTPO AMOLED |
| Waga | 223 g |
| Wymiary (s × w × g) | 76,9 × 162,5 × 8,6 mm |
| Port ładowania | Usb type-c |
| Karta pamięci | Nie |
| Przedni aparat | 16 MP |
| Tylny aparat | Szerokokątny 50 MP / Teleobiektyw 50 MP / Ultraszerokokątny 8 MP |
| Klasa energetyczna (UE) |
|
| Naprawialność |
|
| Odporność na upadki |
|
Dołącz
do
naszego
newslettera!
Otrzymuj nowości, kody rabatowe, oferty specjalne i wiele więcej. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.