Nokia
X20
Nokia
X20
Wariant
Stan
Klasa A: Urządzenie jest praktycznie jak nowe. Możesz spodziewać się jedynie pojedynczych, bardzo drobnych śladów użytkowania. Czytaj więcej
Kolor
Nordic Blue
Midnight Sun
639 zł
639 zł
W pełni sprawny
Przetestowany według listy kontrolnej obejmującej 50 punktów
Ładowarka w zestawie
Dołączony kabel. Lepszą ładowarkę możesz dodać w następnym kroku.
Gwarancja i prawo do reklamacji
3 lata prawa do reklamacji zgodnie z ustawą konsumencką. Dodatkowo oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
Odblokowany
Używaj dowolnego operatora.
Dobra bateria
Stan baterii jest zawsze w dobrym stanie.
14 dni na zwrot
Zarówno w sklepie, jak i online. Pełne warunki
Tak mówią nasi klienci
Opis modelu X20
Wprowadzenie do nokia x20
Po premierze w maju 2021 roku, Nokia X20 oferuje niezawodne i mocne doświadczenie dla nowoczesnego użytkownika. Ten telefon posiada solidną obudowę o wymiarach 168.9 × 79.7 × 9.1 mm i wadze 220 gramów, co czyni go zarówno wytrzymałym, jak i wygodnym do trzymania.
Duży i jasny ekran
Ciesz się żywymi i wyraźnymi obrazami na dużym ekranie IPS LCD o przekątnej 6,67 cala, który ma rozdzielczość 1080 × 2400 pikseli i jasność 450 nitów. Z proporcją ekranu do obudowy wynoszącą 79,8%, uzyskasz prawie bezramkowe doświadczenie. Ponadto ekran jest chroniony przez Corning Gorilla Glass 5 dla dodatkowej wytrzymałości.
Wydajność i pamięć
Nokia X20 jest napędzana przez chipset Qualcomm SM4350 Snapdragon 480 5G, co zapewnia szybką i płynną wydajność. Posiada również procesor ośmiordzeniowy i jest dostępna z 128 GB pamięci wewnętrznej oraz 6 GB lub 8 GB RAM w zależności od modelu. Ponadto, istnieje możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty microSDXC, jeśli potrzebujesz więcej miejsca na dane.
Uzgodniona jakość kamery
Z główną kamerą składającą się z czterech obiektywów, w tym 64 MP szerokokątny, 5 MP ultraszerokokątny, 2 MP makro i 2 MP obiektyw do pomiaru głębi, możesz uchwycić wszystkie swoje wspomnienia z niesamowitą jasnością. Telefon oferuje również optykę Zeiss, lampę błyskową LED, HDR i tryb panoramiczny dla dodatkowych możliwości fotografowania. Ponadto posiada 32 MP kamerę do selfie.
Długi czas pracy baterii
Ten telefon jest wyposażony w baterię Li-Po o pojemności 4470 mAh, co oznacza, że możesz korzystać z telefonu przez cały dzień, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii. Gdy nadejdzie czas naładowania, Nokia X20 obsługuje ładowanie o mocy 18W.
Opcje komunikacji
Nokia X20 oferuje wiele opcji komunikacji, w tym Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS i GALILEO. Posiada również NFC do płatności zbliżeniowych oraz radio FM dla miłośników muzyki.
Funkcje bezpieczeństwa
Aby chronić Twoje informacje, Nokia X20 jest wyposażona w czytnik linii papilarnych umieszczony na bocznej krawędzi telefonu. Ponadto posiada akcelerometr, żyroskop oraz czujnik zbliżeniowy, zapewniając jeszcze bardziej płynne doświadczenie użytkownika.
Opcje kolorystyczne
Nokia X20 dostępna jest w dwóch wyjątkowych kolorach - Midnight Sun i Nordic Blue, co daje Ci możliwość wyboru telefonu dostosowanego do Twojego osobistego stylu.
Specyfikacje techniczne X20
| Obsługa 5G | Tak |
|---|---|
| Rok premiery | 2021 |
| Pojemność baterii | 4 470 mAh |
| Ładowanie (przewodowe) | 18 W |
| Ładowanie (bezprzewodowe) | Nie |
| Rozmiar ekranu | 6,7 " |
| Technologia ekranu | IPS LCD |
| Waga | 220 g |
| Wymiary (s × w × g) | 79,7 × 168,9 × 9,1 mm |
| Port ładowania | Usb type-c 2.0 |
| Karta pamięci | microSD |
| Przedni aparat | 32 MP |
| Tylny aparat | Szerokokątny 64 MP / Ultraszerokokątny 5 MP / Makro 2 MP / Głębia 2 MP |
Dołącz
do
naszego
newslettera!
Otrzymuj nowości, kody rabatowe, oferty specjalne i wiele więcej. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.