LG
G3
W pełni sprawny
Przetestowany według listy kontrolnej obejmującej 50 punktów
Ładowarka w zestawie
Dołączony kabel. Lepszą ładowarkę możesz dodać w następnym kroku.
Gwarancja i prawo do reklamacji
3 lata prawa do reklamacji zgodnie z ustawą konsumencką. Dodatkowo oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
Odblokowany
Używaj dowolnego operatora.
Dobra bateria
Stan baterii jest zawsze w dobrym stanie.
14 dni na zwrot
Zarówno w sklepie, jak i online. Pełne warunki
Tak mówią nasi klienci
Opis modelu G3
Przegląd designu lg g3
Ten telefon ma elegancki design z Gorilla Glass 3 na przedniej stronie, plastikowym tyłem i plastikową ramą. Jego wymiary to 146.3 × 74.6 × 8.9 mm, a waga wynosi tylko 149 gramów, co czyni go kompaktowym i łatwym do noszenia. LG G3 jest dostępny w wielu kolorach, w tym Metallic Black, Silk White, Shine Gold, Moon Violet, Burgundy Red i Blue Steel.
Imponujący ekran
LG G3 posiada ekran True HD-IPS + LCD o przekątnej 5,5 cala, co zapewnia stosunek ekranu do obudowy na poziomie około 75,3%. Z rozdzielczością 1440 × 2560 pikseli i gęstością 538 ppi, możesz spodziewać się ostrych i wyraźnych obrazów. Ekran jest również chroniony przez Corning Gorilla Glass 3.
System operacyjny i wydajność
Telefon działa na systemie Android 4.4.2 (KitKat), który można zaktualizować do wersji 6.0 (Marshmallow). Napędzany jest przez chipset Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 oraz procesor Quad-core 2.5 GHz Krait 400, co zapewnia szybkie i płynne działanie.
Pamięć i przechowywanie
LG G3 oferuje albo 16 GB pamięci wewnętrznej z 2 GB RAM, albo 32 GB pamięci wewnętrznej z 3 GB RAM. Telefon posiada również dedykowany slot na karty microSDXC, co pozwala na rozszerzenie przestrzeni dyskowej zgodnie z Twoimi potrzebami.
Funkcje aparatu
Telefon ma główną kamerę 13 MP z funkcjami takimi jak laserowy AF, podwójna lampa LED o dwóch tonach, panorama i HDR. Możesz również nagrywać wideo w jakości 4K z prędkością 30fps. Kamera do selfie ma 2.1 MP i również umożliwia nagrywanie wideo w jakości 1080p@30fps.
Dźwięk i komunikacja
LG G3 posiada głośnik oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm wspierające dźwięk 24-bit/192kHz. Telefon obsługuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot oraz Bluetooth 4.0. Wyposażony jest także w GPS, GLONASS, NFC oraz port podczerwieni dla łatwej łączności.
Czas pracy baterii
Bateria w LG G3 to wymienna bateria Li-Ion o pojemności 3000 mAh. Obsługuje ładowanie bezprzewodowe (Qi) i oferuje czas gotowości do 565 godzin (2G) / do 553 godzin (3G). Jeśli chodzi o czas rozmów, możesz oczekiwać do 19 godzin (2G) / do 21 godzin (3G).
Funkcje bezpieczeństwa
Aby zapewnić Twoje bezpieczeństwo, LG G3 jest wyposażony w szereg czujników, w tym akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy i kompas. Te funkcje zapewniają dodatkową ochronę i czynią korzystanie z telefonu bardziej komfortowym.
Specyfikacje techniczne G3
| Obsługa 5G | Nie |
|---|---|
| Rok premiery | 2014 |
| Pojemność baterii | 3 000 mAh |
| Ładowanie (bezprzewodowe) | Qi |
| Rozmiar ekranu | 5,5 " |
| Technologia ekranu | True HD-IPS + LCD |
| Waga | 149 g |
| Wymiary (s × w × g) | 74,6 × 146,3 × 8,9 mm |
| Port ładowania | Microusb 2.0 (slimport) |
| Karta pamięci | microSD |
| Przedni aparat | 2 MP |
| Tylny aparat | Standard 13 MP |
Dołącz
do
naszego
newslettera!
Otrzymuj nowości, kody rabatowe, oferty specjalne i wiele więcej. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.