- Strona główna
- Używane telefony
- Honor
-
Magic V3
Honor
Magic V3
Honor
Magic V3
Wariant
Stan
Klasa B: Na urządzeniu widać normalne ślady użytkowania i zużycia. Nie ma jednak dużych wgnieceń ani głębokich rys. Czytaj więcej
Bateria
Dobry akumulator: Twój nowy telefon ma co najmniej 85% kondycji baterii. To wystarczy, aby bateria działała cały dzień przy normalnym użytkowaniu. Czytaj więcej
Kolor
Black
Green
Reddish Brown
3 239 zł
3 239 zł
W pełni sprawny
Przetestowany według listy kontrolnej obejmującej 50 punktów
Ładowarka w zestawie
Dołączony kabel. Lepszą ładowarkę możesz dodać w następnym kroku.
Gwarancja i prawo do reklamacji
3 lata prawa do reklamacji zgodnie z ustawą konsumencką. Dodatkowo oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
Odblokowany
Używaj dowolnego operatora.
Dobra bateria
Stan baterii jest zawsze w dobrym stanie.
14 dni na zwrot
Zarówno w sklepie, jak i online. Pełne warunki
Tak mówią nasi klienci
Opis modelu Magic V3
Niezwykły ekran
Honor Magic V3 posiada duży i imponujący 7,92-calowy składany ekran LTPO AMOLED, który zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Ekran obsługuje 1 miliard kolorów, HDR10+, Dolby Vision oraz częstotliwość odświeżania 120Hz, co gwarantuje płynne animacje i wyjątkową reprodukcję kolorów. Ponadto ma maksymalną jasność 1800 nitów, co umożliwia łatwe odczytywanie nawet w silnym świetle słonecznym.
Wydajność i pamięć
Honor Magic V3 jest napędzany przez potężny chipset Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3. Z ośmiordzeniowym CPU i GPU Adreno 750, możesz oczekiwać wysokiej wydajności, szczególnie w przypadku aplikacji i gier wymagających dużej mocy graficznej. Ponadto, jest wyposażony w pamięć wewnętrzną do 1TB i do 16GB RAM, co oznacza, że masz dużo miejsca na wszystkie swoje pliki, zdjęcia i aplikacje.
Projektowanie i jakość wykonania
Honor Magic V3 to solidnie wykonane urządzenie z przednim szkłem, tylną częścią z włókna nylonowego i ramą aluminiową. Dzięki swojemu składanemu projektowi jest zarówno kompaktowy, jak i praktyczny. Ponadto jest wodoodporny IPX8, co oznacza, że może wytrzymać uszkodzenia wodne do głębokości 2,5 metra przez 30 minut.
Doskonały aparat fotograficzny
Z potrójnym aparatem na tyle, Honor Magic V3 oferuje fantastyczne możliwości fotograficzne. Posiada 50MP główny aparat, 50MP periskopowy aparat telefotograficzny z 3.5x zoomem optycznym oraz 40MP aparat ultraszerokokątny. Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia krajobrazów, portretów czy zbliżeń, będziesz mógł uchwycić niesamowite szczegóły i kolory z tym telefonem.
Mocna bateria i opcje ładowania
Honor Magic V3 jest wyposażony w solidną baterię o pojemności 5150 mAh, która zapewnia wystarczającą moc, by utrzymać urządzenie w działaniu przez cały dzień. Ponadto obsługuje ładowanie przewodowe 66W oraz bezprzewodowe 50W, co umożliwia szybkie i wygodne ładowanie telefonu w razie potrzeby.
Nowoczesne połączenie
Honor Magic V3 wspiera sieci GSM, CDMA, HSPA, CDMA2000, LTE oraz 5G, zapewniając szybkie i niezawodne połączenie, niezależnie od Twojej lokalizacji. Ponadto, posiada Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, Bluetooth 5.3 oraz NFC, co ułatwia połączenie z innymi urządzeniami i usługami.
System operacyjny i aktualizacje
Honor Magic V3 działa na Androidzie 14, ale można go zaktualizować do Androida 15. Daje to dostęp do wszystkich najnowszych funkcji i aktualizacji bezpieczeństwa, a także możliwość dostosowania urządzenia do własnych potrzeb i preferencji.
Opcje kolorystyczne
Honor Magic V3 jest dostępny w wielu różnych kolorach, w tym Velvet Black, Snow, Tundra Green i Red. Bez względu na Twój styl, znajdziesz kolor, który idealnie Ci pasuje.
Specyfikacje techniczne Magic V3
| Obsługa 5G | Tak |
|---|---|
| Rok premiery | 2024 |
| Pojemność baterii | 5 150 mAh |
| Ładowanie (przewodowe) | 66 W |
| Ładowanie (bezprzewodowe) | Nie |
| Rozmiar ekranu | 7,9 " |
| Technologia ekranu | Foldable LTPO AMOLED |
| Waga | 226 g |
| Wymiary (s × w × g) | 145,3 × 156,6 × 4,4 mm |
| Port ładowania | Usb type-c 3.1 |
| Karta pamięci | Nie |
| Przedni aparat | 20 MP |
| Tylny aparat | Szerokokątny 50 MP / Periscope telephoto 50 MP / Ultraszerokokątny 40 MP |
Dołącz
do
naszego
newslettera!
Otrzymuj nowości, kody rabatowe, oferty specjalne i wiele więcej. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.